Airless striekané maľovanie

Maľovanie, ktoré šetrí Váš čas a peniaze.

Striekanie domov

Striekanie bytov

Polyfunkčné objekty

Striekanie priemyselných objektov

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti nanášania farby na akýkoľvej typ povrchov pomocou profesionálneho striekacieho zariadenia Airless, renomovaného svetového výrobcu.

Táto technológia je obľúbená predovšetkým pre svoju nenáročnosť na údržbu a prevádzku, kvalitu maľby, spotrebu materiálu, rýchlosť nástreku a jeho spoľahlivosť či krytie. Airless je bezvzduché striekanie prostredníctvom vysokého tlaku niekolko stoviek atmosfér. Farba je tlačená hadicou k tryske striekacej pištole a pod vysokým tlakom je rozprašovaná. Jedná sa o veľmi  výkonnú technológiu, kedy je možné aplikovať obrovské množstvo farby bez ohľadu na jej hustotu.

Výhodou tejto služby je časová nenáročnosť a možnosť realizácie veľkoplošného nanášania farieb prakticky na akýkoľvek povrch za veľmi krátky čas.

Technológia airless je ideálna pre väčšie plochy, napríklad pre maľovanie fasád, velkých hál, skladov, náterov striech, podláh a ocelových konštrukcii. Jej použitie je vhodné ako do exteriéru tak do interiéru pri povrchovej úprave novovybudovaných objektov či renovácii.

Rýchlosť

Strojové maľovanie je bez debát najrýchlejším možným spôsobom aplikácie náteru a poskytuje perfektné krytie bez šmúh. Najmä pri maľovaní veľkých plôch je časová úspora dychberúca.

Jemnosť

Bezvzduchové striekacie pištole poskytujú jeden z najhladších finishov náteru, aký ste kedy na povrchových úpravách videli. Ak je dobre nachystaný podklad, steny pôsobia dokonalo.

Efektívnosť

Airless maľovanie si poradí s každým typom steny a striekacia pištoľ dopraví s účinnosťou farbu aj na ťažšie prístupné miesta. Perfektne sa hodí na jemné podklady zo sadry, ktorých časti môže valček vytrhávať.

Pokrytie

Stena po Airless maľovaní zostane dokonalé pokrytá súvislou vrstvou farby. Bez vynechaných miest a to aj na štruktúrovaných povrchoch s komplikovanou textúrou. Airless technológia pokryje akýkoľvek priestor rovnomernou, tenkou vrstvou farby.

Návrat hore